Roślinny Konkurs

09:52Roślinny Konkurs

Zrób zdjęcie ulubionej rośliny i napisz łatwy przepis z jej wykorzystaniem. Może to być popularna roślina doniczkowa, którą przerobisz na kosmetyk, danie z dzikich roślin czy przetwory z tradycyjnych warzyw.
Na pierwszym miejscu liczy się kreatywność i niebanalność przepisu, a zdjęcie jest do niego dodatkiem. Dlatego zachęcam do brania udziału również osoby, które nie mają możliwości czy predyspozycji do zrobienia dobrych fotografii.

udział można wziąć na trzy sposoby:

instagram: zdjęcie rośliny oznaczamy znacznikiem do profilu Roślinnych Porad. W komentarzu umieszczamy przepis i @roslinneporady.
facebook: w komentarzu pod wpisem dotyczącym konkursu, wstawiamy zdjęcie z przepisem. Tutaj ilość polubieni zdjęcia nie gra roli, ponieważ wyłaniam zwycięzców osobiście.
www: prześlij zdjęcie wraz z przepisem na adres roslinnezapisy[@]gmail.com wpisując w temacie „Roślinny Konkurs”

na przepisy ze zdjęciami czekam do niedzieli 18 grudnia do godziny 15:00.

W konkursie zostanie wyłonionych trzech zwycięzców, na których będzie czekała niespodzianka. A w niej znajdą produkty od firm, z którymi współpracowałem:

Nasiona kwiatów od Roślinne Porady, kartkę pocztową od ilustratorki Sylwii Wojsz, Sezonownik (kalendarz), Olini (zestaw olejów), Made By My Mum (dżemy), Primavika (masło piernikowe), Bakra (karob i zioła), Animal Kingdom (srebrny pin pszczoła), wydawnictwo Vivante (książki), Ministerstwo Dobrego Mydła (kosmetyki), Zmiany Zmiany (batony), Smakowe Inspiracje (czekolada), Jan Barba (kosmetyki), Zwykłe Życie (magazyn), Puffins (przekąski)
Obsługiwane przez usługę Blogger.